modląc

29/wrzesień

Wystąpienie: Nasza Misja w Gambii

Niedziela, Wrzesień 29 o 15:00

„Więc nie bój się, bo jestem z tobą, nie lękaj się, bo jestem twoim Bogiem. Wzmocnię cię i pomogę ci, podeprę cię moją sprawiedliwą prawicą”.

Izajasza 41:10

Witamy cię w domu

W Parafii Wszystkich Świętych wierzymy w siłę wspólnoty i ciepło przynależności. Nasza parafia to coś więcej niż tylko miejsce kultu; to dom, w którym każdy jest witany z otwartymi ramionami. Niezależnie od tego, czy jesteś członkiem na całe życie, czy odwiedzasz nas po raz pierwszy, zapraszamy Cię do przyłączenia się do świętowania naszej wiary, dzielenia się wspólnotą i wspierania się nawzajem na życiowej drodze. Poczuj poczucie przynależności i duchowego wzrostu, które wynikają z bycia częścią naszej kochającej rodziny parafialnej. Witaj w domu!

O NASZEJ PARAFII

Parafia Wszystkich Świętych, część Katolickiego Kościoła Narodowego, to gościnna parafia, której celem jest pielęgnowanie wiary i wspólnoty. Oferujemy regularne Msze św., sakramenty i różne programy pomocy, starając się żyć naukami Chrystusa poprzez uwielbienie i służbę. Dołącz do naszej misji wspierania duchowego wzrostu i poczucia przynależności dla wszystkich.

NASZA MISJA

W Parafii Wszystkich Świętych angażujemy się we wspieranie kobiet i dziewcząt w Afryce poprzez zwalczanie okaleczania żeńskich narządów płciowych (FGM). Nasze inicjatywy skupiają się na edukacji, opiece zdrowotnej i wzmocnieniu pozycji gospodarczej, aby stworzyć bezpieczniejszą i bardziej sprawiedliwą przyszłość. Dołącz do nas, aby wywierać trwały wpływ i zmieniać życie.

NASZE AKTUALNOŚCI

Z radością ogłaszamy rozpoczęcie naszej pierwszej misji charytatywnej w Afryce. Projekt ten ma na celu zwalczanie okaleczania żeńskich narządów płciowych (FGM) i wzmacnianie pozycji kobiet poprzez edukację, opiekę zdrowotną i wsparcie ekonomiczne. Bądź na bieżąco z aktualizacjami na temat naszych postępów i możliwości zaangażowania się. Razem możemy wywrzeć znaczący wpływ.

POMÓŻ NAM ROZPOZNAWAĆ NASZĄ
MIŁOŚĆ I WIARA